Κοπή πίττας  Κέντρο Χρήστος- Μαρία 05/02/2017

Οι εκδηλώσεις μας ξεκίνησαν με την κοπή της Πρωτοχρονιάτικης πίτας που συνδυάστηκε με αποκριάτικο γλέντι και έγινε στις 5 Φεβρουαρίου στο κοσμικό κέντρο «Χρήστος και Μαρία», με φαγητό, ποτά και πολλά δώρα, όπου η συμμετοχή και το κέφι ξεπέρασαν κάθε προηγούμενο.

Στην αρχή της εκδήλωσης, ο σύλλογος τίμησε, με απονομή συμβολικής πλακέτας, τρία αξιόλογα μέλη, τους κυρίους Αντώνη Αποστολίδη, Ιωάννη Θεοδωρόπουλο και Γεώργιο Πανταζέλο για την ευγενή και σημαντική προσφορά τους όλα αυτά τα χρόνια στο σύλλογο.

Με την παρουσία τους μας τίμησαν ο πρόεδρος του Δημ. Συμβουλίου Ωρωπού κος Γκικάκης, ο Δημ. Σύμβουλος και πρόεδρος της Κοινότητας Μαρκοπούλου κος Αρμυριώτης, ο Πρόεδρος ΟΣΩ κος Παναγόπουλος και πρόεδροι άλλων συλλόγων.